Росія посилює агресію під прикриттям "миролюбних" листів Путіна – речник МЗС

Путінська РФ почала наступ як на військовому фронті, так і на інформаційному з метою максимальної дестабілізації ситуації в Україні.

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив речник МЗС України Євген Перебийніс.

"Зараз Росія розвинула наступ по багатьох фронтах: і військовому, і інформаційному. Ці заяви МЗС Росії в неділю і понеділок – вони були спрямовані на те, щоб приспати увагу міжнародної спільноти перед засіданням Ради ЄС у закордонних справах. Лист, нібито, Путіна, який пропонує кроки, нібито, у правильному напрямку, але насправді, Росія зараз розвинула роботу по тому, аби максимально дестабілізувати ситуацію в Україні, щоб максимально змістити лінію розмежування в інтересах терористів і російських інтересах, і для того, щоб перед переговорами, які будуть відбуватись у Берліні, і можливими переговорами на найвищому рівні в Астані, закріпити позиції, які вони вже давно порушили", – заявив Перебийніс.

Дипломат зазначив також, що Путін ніколи не притримувався домовленостей: "З першого дня підписання Мінських домовленостей Росія їх почала порушувати, 500 квадратних кілометрів відійшло під контроль бойовикам. Тепер вони хочуть аеропорт і тепер очевидно, що ведення додаткових підрозділів Збройних сил Росії спрямовано на те, щоб ще цю територію розширити".

  

Попередній матеріал
У Давосі стартує Всесвітній економічний форум
Наступний матеріал
5 загиблих, 30 поранених: наслідки обстрілу Донецька терористами

Кремль остаточно втратив адекватність і буде намагатися завдати психологічної поразки ЗСУ - Волошин

Придністров’я не хоче воювати з Україною – заступник голови СБУ

Українські позиції обстрілюють російські тактичні групи, які вторглися напередодні - Тимчук

Українська армія спинила наступ російських військ поблизу 29 та 31 блок постів – штаб АТО