ЄС робитиме все можливе для того, щоб Мінські домовленості виконувалися всіма сторонами
www.president.gov.ua

Росія мусить сприяти деескалації конфлікту на сході України - Могеріні

  В інтересах Російської Федерації сприяти вирішенню конфлікту в Україні. Про це заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могерини в інтерв'ю італійській газеті La Repubblica.

  Могеріні також наголосила, що у ЄС і США однаковий погляд на ситуацію в Україні, повідомляє 112.ua. 

  "Поточна ситуація є дуже складною для Росії: в її інтересах буде справді сприяти припиненню конфлікту. З одного боку, ми повинні посилити нашу підтримку Україні, де внутрішньоекономічна ситуація може швидко стати дуже серйозною", - зазначила вона.

  Крім того, Могеріні заявила, що ЄС має відкрити пряме обговорення з Москвою щодо відносин і тієї ролі, яку Росія може зіграти у вирішенні інших криз. Могеріні також наголосила, що ЄС і США однаковий погляд на ситуацію в Україні.

  "Це неправда, що є м'яка лінія європейців проти жорсткої лінії американців. Навпаки. Останні дані показують, що торгівля між Росією і Європою скорочується, в той час як між Росією і США зростає", - зазначила дипломат.

  "Погляди ідентичні, і також поширюються і в інших країнах, від Канади до Японії. І кожен хоче вибратися з логіки протистояння", - підкреслила Могеріні. Раніше Могеріні заявила, що російській владі час радикально змінити ставлення до решти світу.

  Попередній матеріал
  Порошенко доручив припинити віялові відключення струму в Україні
  Наступний матеріал
  Порошенко проводить засідання фракції "БПП" – закликає підтримати бюджет

  ЄС не буде нав'язувати Києву реформи, це ваш шлях – Могеріні

  Могеріні не вірить заявам Кремля, але не втрачає оптимізму

  Порошенко і Могеріні - за мирне врегулювання на Донбасі за Мінськими угодами

  Могеріні закликала РФ вивести війська з України