суд ГРУ 5.ua

Російським ГРУшникам суд подовжив арешт на 2 місяці

Ще два місяці російські спецпризначенці Євген Єрофеєв та Олександр Александров перебуватимуть за ґратами

Голосіївський райсуд Києва продовжив їм запобіжний захід до 9 квітня. Розгляд справи перенесли на 25 лютого. Нині суд продовжував вивчати докази сторони обвинувачення. Зі свого боку, адвокати спецпризначенців російської армії захотіли допитати судмедексперта. Він оглядав тіло українського військового Вадима Пугачова, який загинув під час бою з росіянами 16 травня торік.

Суд постановив викликати експерта до судової зали. Саме через це і перенесли нинішнє засідання. Нагадаю, російських військовослужбовців затримали 16 травня неподалік міста Щастя на Луганщині. Єрофеєва та Александрова звинувачують, зокрема, у тероризмі.

"В описовій частині експертизи зазначено, що у певній частині черепа є отвір кульовий. І має він діаметр 0,5 см на 0,5 см. Але потім судово-медичний експерт чомусь приходить до висновку, що ця травма могла бути нанесена, снарядом, який заряджений кулею 9 мм", - сказав адвокат Юрій Грабовський.

"Експерт узагалі не пише з якого виду зброю це було зроблено. Ні Александров, ні Єрофеєв не звинувачуються у статті 115 Кримінального кодексу України, а саме убивство Пугачова. Вони звинувачуються у здійсненні терористичного акту. Державне обвинувачення стверджує, що вони діяли у складі диверсійної групи", - наголосив військовий прокурор Ігор Німченко.

Нагадаємо, адвокат ГРУшника Олександра Александрова Юрій Грабовський прогнозує, що держзвинувачення попросить суд засудити його підзахисного і другого спецпризначенця Євгена Єрофєєва до довічного ув'язнення.

Попередній матеріал
У Сирії розстріляли автомобіль із гуманітарною допомогою
Наступний матеріал
Відео, як американська гімнастка танцює хіп-хоп під час свого виступу, набрало вже більше 4 млн. переглядів
Loading...

Суд переніс слухання справи російських ГРУшників на 22 січня

Захист російських ГРУшників хоче викликати до суду терористів "ЛНР" у ролі свідків

Справа російських ГРУшників: суд заслухав ще 2-х свідків

Російським ГРУшникам подовжили арешт на 2 місяці