Фото СБУ

Російський журналіст закликав співвітчизників на Донбасі скласти зброю

  Припинити підтримку терористів на Донбасі та скласти зброю закликав своїх співвітчизників, які приїхали воювати в Україну, російський журналіст Симон Вердіян. Його звернення оприлюднила Служба безпеки України.


  Вердіян розповідає, що він режисер-постановник за фахом, три місяці тому нелегально перетнув державний кордон України для інформаційної підтримки терористів. Однак згодом пересвідчився у причетності Російської федерації до підтримки терористичної діяльності, артилерійських обстрілів українських військових з території Росії та викривленні ситуації у російських ЗМІ.

  Журналіст розповів:"Прибыл в Украину по заданию одной из политических партий РФ. Я представился внештатным корреспондентом телеканала "Россия-24". Меня закрепили за медицинским батальоном "ДНР", с которыми перемещался по области. Общался с местными жителями, раздавал медицинскую помощь, которая приходила из России, раненым сепаратистам и снимал видеоматериалы и размещал их в YouTube. Из своих наблюдений, а также в общении с ранеными я осознал, что конфликт на территории Луганской и Донецкой областей спроецирован и поддерживается Россией, а страдают от этого местные жители".

  Сьогодні ж СБУ оприлюднила дані про кримчанина, який утік з російської армії для боротьби з путінськими терористами.

  Попередній матеріал
  Росія звинуватила ООН у лицемірстві за доповідь про ситуацію на Сході України
  Наступний матеріал
  Центр Донецька обстріляли з артилерії
  Loading...