YouTube

Російський солдат, який перейшов на бік України, підтвердив, що РФ направляє на Донбас кадрових військових

  Військовослужбовець строкової служби Збройних сил РФ Андрій Балабанов засвідчив, що російська сторона направляє на територію Донецької та Луганської областей кадрових військових фахівців, озброєння та броньовану військову техніку. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.


  За його словами, він залишив місце служби на знак протесту проти агресії Росії стосовно сусідньої держави. Російський солдат має намір просити політичного притулку в Україні.

  "Колишній рядовий російської армії розповів, що його військова частина була перекинута у Ростовську область поблизу кордону з Україною у травні ц.р. Кожного дня командири переконували армійців, що їх готують до захисту російськомовних громадян в Україні", - розповіли в СБУ.

  Згідно з розповідями російського солдата, частина постійно доукомплектовувалася фаховими військовими з числа спецпризначенців ГРУ РФ та вихідцями з Північного Кавказу, які нелегально переправлялися на Схід України. На українську територію для підтримки терористів перекидалася броньована військова техніка з підготовленими російськими бойовими екіпажами.

  "Я прийняв рішення не брати участь у братовбивчій війні і перейшов на бік України. Це мій протест проти політики керівництва Росії", – заявив Балабанов.

  Як зазначили у Службі безпеки, це вже не перший випадок переходу російських військових на бік України. Раніше своє бажання служити на боці українських військ в зоні АТО висловив офіцер ФСБ РФ – Ілля Богданов.

  Попередній матеріал
  Урядом тимчасово керуватиме Гройсман
  Наступний матеріал
  Терористи продовжують обстрілювати з "Градів" позиції сил АТО