5.ua

Російський солдат Андрій Балабанов звинуватив Росію у агресії проти України

  Військовослужбовець строкової служби Збройних сил РФ Андрій Балабанов засвідчив, що російська сторона направляє на територію Донецької та Луганської областей кадрових військових фахівців, озброєння та броньовану військову техніку.

  Про це 24 липня повідомили у СБУ.

  За словами Балабанова, він залишив місце служби на знак протесту проти агресії Росії стосовно сусідньої та братської країни. Російський солдат дістався України у липні ц.р. з наміром просити тут політичного притулку.

  Колишній рядовий російської армії розповів, що його військова частина була перекинута у Ростовську область та розташована поблизу кордону з Україною у травні ц.р. Кожного дня командири переконували армійців, що їх готують до захисту російськомовних громадян в Україні.

  Частина постійно доукомплектовувалася фаховими військовими з числа спецпризначенців ГРУ РФ та вихідцями з Північного Кавказу, які нелегально переправлялися на Схід України. На українську територію для підтримки терористів перекидалась броньована військова техніка з підготовленими російськими бойовими екіпажами.

  "Я прийняв рішення не брати участь у братовбивчій війні і перейшов на бік України. Це мій протест проти політики керівництва Росії", – пояснює Балабанов.

  Це вже не перший випадок переходу російських військових на бік України. Днями раніше своє бажання служити на боці українських військ в зоні АТО висловив офіцер ФСБ РФ – Ілля Богданов.
  Попередній матеріал
  Президент Порошенко висловив подяку Нідерландам та Австралії
  Наступний матеріал
  На Полтавщині зібрали перший мільйон тонн зерна