фото ТСН

Російський консул відвідав затриманих російських ГРУшників

  Надвечір російський консул побував у затриманих військових Федерації.

  В російському посольстві повідомили: ті почуваються нормально. А подробиці оприлюднять згодом. Тим часом, у вітчизняному МЗС нагадали Москві, що та не дозволяє українському консулу відвідати вітчизняних громадян Станіслава Клиха та Миколу Карпюка, яких затримали в Росії торік. Там не надають жодної інформації про стан українців. У Москві проігнорували більше 20-ти звернень вітчизняних дипломатів про зустріч із затриманими.

  "Це грубе порушення їхніх прав, це грубе порушення наших двохсторонніх конвенцій і на жаль, станом на зараз ми не можемо отримати доступ до них але ми продовжуємо бомбардувати Російську Федерацію запитами по всіх каналах для того, щоб б ми нарешті могли з цими людьми переговорити і пересвідчитися в тому, що вони здорові і що їхні права не порушуються", - заявив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

  25 травня Міністерство закордонних справ України направило ноту російській стороні, проінформувавши про надання доступу до затриманих на Луганщині російських спецпризначенців. 16 травня в зоні проведення АТО в районі міста Щастя Луганської області було затримано двох російських офіцерів Головного розвідувального управління Збройних сил РФ - капітан Євген Єрофєєв і сержант Олександр Алєксандров - при спробі захопити стратегічний міст. В результаті зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою один український військовий загинув, троє отримали поранення. Один із затриманих був поранений в руку, інший - в ногу. Затримані були переведені в Київ в Головний клінічний госпіталь Міноборони.

  Правоохоронні органи України відкрили кримінальне провадження за фактом можливої причетності до терактів посадовців Генштабу Збройних сил Росії.

  Попередній матеріал
  Малюнки на рисових полях в Японії
  Наступний матеріал
  Журналістці в прямому ефірі вдалось домовитись про купівлю перепустки на окуповану територію

  У ГПУ прокоментували відкриття справи про причетність посадовців ГРУ Генштабу Росії до терактів

  Росія затягує процедуру зустрічі із затриманими ГРУшниками Єрофєєвим і Алєксандровим - МЗС України

  МЗС України повідомило російську сторону про процедуру доступу до затриманих ГРУшників

  Бойовиків "ЛНР" покарали за те, що вони допустили затримання двох російських ГРУшників