5 канал

Російсько-терористичні війська перейшли до тактики засилання диверсійних груп - Федічев

Російські окупаційні війська перейшли від тактики обстрілів до тактики диверсійної війни задля провокації українських військовослужбовців.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив директор департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Валентин Федічев.

"Фактично зараз російські угруповання і проросійські сили, які окупували частину Донбасу, поставлені перед дуже скрутною дилемою: з одного боку, вони повинні знайти якість шляхи, щоб довести світовому співтовариству, що іде громадянська війна і що Росія тут ні до чого. Для цього їм потрібно показати, що ініціаторами порушень перемир'я повинні бути військовослужбовці ЗС України. Саме для цього вони перейшли від тактики обстрілів до тактики засилання диверсійних груп", - сказав він.

За словами Федічева, загострення ситуації на Донбасі, ймовірно, не очікується. "Скоріше за все ні, за умов якщо буде зберігатися відповідальність і дисципліна", - зазначив Федічев. "Ми відкривали вогонь, - і в цьому переконалася світова спільнота, - лише у відповідь, коли була серйозна загроза нашим військовослужбовцям", - додав він.

Як повідомляв 5.ua, донецький блогер спрогнозував розвиток подій на Донбасі.

Попередній матеріал
Болгарія закрила небо для російських "гумконвоїв" до Сирії
Наступний матеріал
Lufthansa скасувала майже сотню рейсів через страйк пілотів