Російсько-терористичні війська здійснили ще 13 нападів на Донбасі

  За минулу добу російські терористи відкривали вогонь у бік позицій українських військ 13 разів – підрахували у штабі АТО.

  Зазначають: ці атаки були винятково провокативними і не мали системного характеру. Тим часом, путінські терористи ж накопичують живу силу і техніку на території Новоазовського та Ясинуватського районів Донеччини. Також у штабі АТО зафіксували рух російської техніки і кадровиків уздовж кордону.

  Речник штабу АТО Андрій Лисенко уточнив: "Є загальна інформація про те, що дійсно, уздовж кордону відмічається рух військової техніки і живої сили військовослужбовців РФ, проте казати про перетинання кордону і захід на територію України якихось великих колон у нас немає підстав".

  І вже незабаром має розпочатися засідання Ради нацбезпеки та оборони України. Захід анонсував Президент Петро Порошенко під час візиту до Польщі. У Любліні на зустрічі зі студентами голова держави пояснив, що не може перенести засідання Радбезу через певне загострення ситуації. Таким чином Президент України відповів на запрошення відвідати під час візиту одну з пам'яток міста.

  Попередній матеріал
  В сибірському Іркутську пройде мітинг проти скасування виборів мера
  Наступний матеріал
  Проїзд у громадському транспорті Києва може здорожчати з 1 лютого

  Терористи почали ранок з обстрілів позицій українських військ, режим тиші не виконується – штаб АТО

  Терористи намагаються торгувати контрафактною горілкою

  Терористи почали ранок з обстрілів позицій українських військ, режим тиші не виконується – штаб АТО

  У Краснодоні спалахнув конфлікт між терористами