Російські ЗМІ оприлюднили відео засідки проти "Айдару" і допиту полонених

  Відео ймовірного нападу на батальйон "Айдар" оприлюднив сумнозвісний російський канал LifeNews.


  Стверджує: ці кадри зняті в середу, під час зіткнення бойовиків з українським спецбатальйоном неподалік Луганська. На відео – розтрощена бронетехніка та тіла убитих.

  Нагадаємо, напередодні батальйон "Айдар", без достатньої координації зі штабом антитерористичної операції спробував штурмувати терористів, які засіли в Луганську. Під час передислокації батальйон потрапив у засідку бойовиків. Про поранених та загиблих з боку українських силовиків повідомляв інформаційно-аналітичний центр ради національної безпеки та оборони. Водночас, в РНБО заявляли і про численні втрати бойовиків.

  Російський канал LifeNews стверджує: вісьмох українських добровольців узяли в полон. На оприлюдненому відео терористи допитують кількох осіб, яких називають українськими бранцями. Розпитують, навіщо приїхали воювати на Схід України і яку платню за це одержують.

  Тим часом, у самому батальйоні "Айдар" підтвердили "5-му каналу" загибель трьох своїх бійців. Також там розповіли, що чотирьох осіб терористи взяли в полон. Також командир 24-го батальйону територіальної оборони Сергій Мельничук спростував інформацію про те, що дії добровольців не були скоординовані із силами антитерористичної операції. Втрати противника айдарівці оцінили у 250 осіб.


  Попередній матеріал
  Болгарія не будуватиме "Південний потік" без згоди ЄС
  Наступний матеріал
  У Антрациті шахтарі "послали" бойовиків з їх "мобілізацією"