5.ua

Російські терористи знову обстріляли житлові квартали Горлівки  Водночас, на сайті Горлівської і Слов’янської єпархії йдеться про те, що на сусідніх із єпархією вулицях є жертви. Снарядами та осколками пошкоджені споруди управління єпархії, а також сусідні п’ятиповерхівки. Один із будинків зайнявся.


  Дослівно він охарактеризував події так: "У Горлівці залишки бандформувань з установок "Град" та мінометів хаотично обстрілюють житлові квартали, внаслідок чого гинуть мирні жителі. Ці обстріли терористи видають за дії українських військових. Проте ці провокації бойовиків вже розкрито. Місцеві активісти оперативно повідомляють представників АТО про всі вчинені злочини та інформують про наступні наміри бандитів".

  Нагадаємо, напередодні також повідомлялось про те, що терористи обстрілюють житлові квартали міста, щоб не допустити до них українських бійців і дискредитувати сили АТО. Сьогодні ж бандити пригрозили підірвати горлівський хімзавод "Стирол", а також інші небезпечні виробництва, якщо українська армія не припинить наступ на позиції бойовиків.

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську хочуть позбавити Кобзона почесного звання і перейменувати вулиці з радянськими назвами
  Наступний матеріал
  Експерт: Укроборонпром має негайно взятись за модернізацію бойової техніки ЗСУ
  Loading...