Російські терористи атакують безпілотники ОБСЄ

  Сепаратисти на сході України намагалися збити безпілотники ОБСЄ. Про це у Відні повідомив голова Спеціальної моніторингової місії в Україні Ертугруль Апакан.


  Перший інцидент стався ще 29 жовтня неподалік села Сартани поряд з Маріуполем, коли проросійські бойовики напали на український блокпост. Тоді сепаратисти намагалися заглушити керування літальним апаратом, але безпілотник вдалося безпечно посадити.

  Напередодні ж терористи обстріляли безпілотник ОБСЄ з зеніток, але його також вдалося посадити у безпечному місці. Літальний апарат встиг зафіксувати переміщення бронетранспортерів та вантажівок через кордон. Сталося це неподалік селища Широке, Донецької області. Також вдалося розпізнати чоловіка у військовій формі, який перевантажував переносні зенітно-ракетні комплекси саме з цих вантажівок у свою машину. Після цього і почався обстріл безпілотника.

  Нагадаємо, ще у серпні терористи застерігали, що збиватимуть безпілотники ОБСЄ, щоб не можна було відстежувати переміщення їхніх сил. Водночас, Апакан наголошує, що ОБСЄ має спостерігати за ситуацією на українсько-російському кордоні відповідно до Мінського протоколу.

  Попередній матеріал
  У "Блоці Петра Порошенка" до кінця тижня очікують угоди про коаліцію
  Наступний матеріал
  Підписано президентський указ про орден Героїв Небесної Сотні