фото depo.ua

Російські терористи зазнали нових нищівних втрат у донецькому аеропорту - Тимчук

  Терористи зазнали нищівних втрат у донецькому аеропорту, тому намагаються знайти нових бойовиків у різних районах обласного центру.


  На місце знищених силами АТО бандитів приходять переважно російські найманці. Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

  Тим часом, на інших ділянках фронту озброєні сепаратисти намагаються закріпитися у захоплених населених пунктах. Біля Горлівки бандити розгорнули нове терористичне угруповання. На його озброєнні чотири установки залпового вогню "Град" і дванадцять одиниць бронетехніки, зокрема три танки. Алчевськ сепаратисти перетворили на свою тилову базу. Там вони зберігають боєприпаси та продовольство, яке доправляється так званими "гуманітарними конвоями".

  Російсько-терористичні війська намагаються посилити фланги свого угруповання. Тому до населених пунктів Щастя та Станиця Луганська, які контролюються українськими військами, вони перекидають міномети.

  Нагадаємо, за добу російські терористи здійснили близько чотирьох десятків обстрілів по позиціях сил АТО, у результаті чого шість українських бійців загинули, 9-ро зазнали поранень.

  Попередній матеріал
  У Москві через стрибок тиску газу згоріло 26 квартир
  Наступний матеріал
  Театр "Золоті ворота" запускає проект для випускників театральних вишів