5.ua

Терористи у Горлівці повністю блоковані – Тимчук

  В зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі українські "силовики" успішно завершили провели кілька наступальних дій.


  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

  "Остаточно взята в кільце Горлівка (Донецька область – Ред.). Розвинений успіх в районі н.п. Новосветлівка-Хрящувате по відсіканню Луганська від решти території, контрольованої "ЛНР" (н.п. Хрящувате проходить зачистка від терористів), завдяки чому взято під повний контроль ділянку траси М-04, по якій забезпечується вихід до заблокованих підрозділів української армії на території аеропорту в Луганську", - повідомив експерт.
  Він також підкреслив, що українська армія проводить дії з блокування угруповань бойовиків в районі Іловайська та рейдові дії по лінії "Іловайськ-Зугрес".

  "Активні бойові дії йдуть в районі н.п.Станиця Луганська, Донецьк, Луганськ, Шахтарськ, Торез. Терористи не припиняють проведення контратак у районі Савур-Могили - втім, безрезультатно", - додав Тимчук.
  Бойовики обстрілюють позиції сил АТО. Зокрема, двічі - з мінометів і БМ-21 "Град" - обстріляні позиції сил АТО на території аеропорту в Луганську.  Крім цього, з Ракетної ситсеми залпового вогню (РСЗВ) -за попередніми даними, БМ-27 "Ураган" - був обстріляний опорний пункт в н.п.Навокатеріновка.

  Раніше повідомлялось, що вночі у Берліні без успіху пройшли чотиристоронні переговори між главами зовнішньополітичних відомств України, Німеччини, Франції та Росії.
  Попередній матеріал
  Вночі у Берліні пройшли "надскладні" переговори глав МЗС України, Німеччини, Франції та РФ
  Наступний матеріал
  Столичний Труханів острів буде повністю пішохідним - Кличко
  Loading...