широкине АТО
5.ua

Російські терористи стягують резерви для наступу на Широкине – ІС

  На приморському напрямку триває перегрупування російсько-терористичних військ.

  Про таке повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

  "Командування бойовиків намагається зосередити у районі населеного пункту Безіменний і на північ від нього тактичний резерв для підрозділів, що ведуть бої у районі Широкиного", - пише ескперт.

  Ще одна зведена батальйонна тактична група терористів, за даними "ІС", концентрується навпроти Павлополя і Чермалика: "У складі – 14 танків, 26 бойових броньованих з піхотою, велика кількість автотранспорту. Даний підрозділ на ротаційній основі діє в районі Широкиного".

  Тимчук також додає, що у Петровському районі Донецька, на Спартаку і в північно-західній частині Горлівки розгорнуто посилене угрупування російських бойовиків у складі 2 батальйонно-тактичних груп. Він зазначив: "Основна маса бронетехніки відтягнута назад і сконцентрована у кількох парках бойових машин, в основному на території промислових підприємств або логістичних терміналів. Періодично вказана бойова техніка невеликими партіями йде на передній край".

  На Луганщині, на ділянці між н.п. Весела Гора і Миколаївка, відзначається наявність 2 посилених батальйонів терористів: "У складі – 22-24 танки, 46-48 ББМ, кілька дрібних підрозділів з легкими бронеавтомобілями (всього до 25 одиниць), 25 одиниць ствольної артилерії та 16 установок РСЗО, йде постійне поповнення технікою і особовим складом".

  У другому ешелоні російсько-терористичних військ, за даними "ІС", фіксується наявність зведених підрозділів з російських військовослужбовців (на постійній основі – до 1000 осіб, змінний склад – коливається). "Фактично тилова база постачання – Луганськ. Враховуючи зосереджену у районі Слов‘яносербська тактичну групу (також до посиленого батальйону, 12 танків і 25 ББМ) можна говорити про зосередження і розгортання на північно-луганському напрямі зведеної бригади бойовиків", – йдеться у повідомленні.

  Тимчук також зазначив, що підрозділи терористів, які діють у напрямі н.п. Станиця Луганська і Щастя, керуються і координуються одним командним пунктом, передовий спостережний пункт якого зафіксований у районі н.п. Обозне.

  Попередній матеріал
  Обидва кандидати на посаду президента Польщі вважають, що Україні потрібна підтримка
  Наступний матеріал
  Російські хокеїсти після розгрому від Канади покинули церемонію нагородження переможців

  Під Маріуполем бійці ДУКу і "Донбасу" завдали удару по бойовикам з тилу

  Батальйон "Донбас" вийшов з Широкиного - Семенченко

  Внаслідок обстрілів Широкиного поранено українського десантника - сектор "М"

  Боєць АТО опублікував світлини зруйнованого обстрілами дитячого табору у Широкиному