поганці РФ на танку бойовик терорист
5.ua

Російські терористи роблять вилазки – намагаються захопити в полон українських бійців

  Протягом доби силам АТО неодноразово доводилось відбивати атаки і відганяти ворога, який намагався наблизитись до українських позицій.

  Такі дані повідомив на своїй сторінці у Facebook координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

  На думку експертів групи "Інформаційний спротив", характер дій бойовиків дозволяє припускати, що перед даними тактичними групами супротивника варто пріоритетне завдання – захоплення в полон українських військовослужбовців. Це, на думку фахівців, має змусити українське командування вжити заходів до посилення безпеки перебування і переміщень військовослужбовців в тактичному тилу військ.

  На ділянці Кримське, Сокільники, а також у районі Щастя та Станиці Луганської, терористи продовжують інтенсивно оперувати "зеленці" біля Сіверського Донця численними "малими групами". Експерти зазначають: при цьому, судячи з характеру дій, лише їх невелика частина може вважатися професійно підготовленими ДРГ, основна ж маса явно не проходила відповідну підготовку. Дії даних груп супроводжуються інтенсивними обстрілами позицій українських військ із застосуванням автоматичних гранатометів (АГС), мінометів, великокаліберних кулеметів.

  На ділянці Луганське – Розсадка – Санжарівка бойовики також застосовуючи важке піхотне озброєння (в першу чергу міномети і АГС) і намагаючись викликати у відповідь вогонь сил АТО, провели розвідку боєм. Бойовиками були задіяні 120-мм міномети.

  Також в районі Луганського мінометна група бойовиків (82-мм міномети) вийшла на позиції практично впритул до населеного пункту. Українські військовослужбовці були вимушені відкрити вогонь з піхотного озброєння, змусивши терористів відійти вглиб своїх бойових порядків.

  Попередній матеріал
  Терористи з мінометів і гранатометів обстріляли Щастя: тяжко поранено військового
  Наступний матеріал
  Затриманий капітан ГРУ: "Я розумію, що в Росії від мене відмовились, та й хрін із ними"

  Терористи з мінометів і гранатометів обстріляли Щастя: тяжко поранено військового

  Затриманий ГРУшник зламав версію Міноборони РФ: "Я військовослубовець. Я не звільнявся з лав армії"

  Під час конфлікту з Україною Росія розгорнула озброєння, яке можна використати для ядерної атаки – Брідлав

  До Херсона повернулося близько 50 бійців мотопіхотного батальйону