буряти
5.ua

Російські терористи арештовують луганчан за фотографування "бурятів"

  У Луганську терористичні "органи безпеки ЛНР" заарештували кількох городян, які фотографували російських солдатів-азіатів.

  Путінські бойовики затримують місцевих громадян, що фіксують на електронні носії (фото та відео) російських військовослужбовців неєвропейської зовнішності, імовірно бурятів – передає координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук. В руки банди "МГБ ЛНР" місцевих жителів здали самі російські військовослужбовці.

  У Макіївці ж, за даними Тимчука, "органи безпеки ДНР" (які насправді складаються з кількох груп співробітників ФСБ РФ за участю "особливо довірених" бойовиків з бандформування "Оплот") зачистили всіх "неформатних ополченців", з якими виникали проблеми в плані створення "армії Новоросії". "Правильні" терористи затримували "неправильних" – які не хотіли підпорядковуватись єдиному командуванню російсько-терористичних військ - т.зв. "казаків", російських монархістів, членів дрібних банд, що займаються в основному мародерством і грабежами. На даний момент співробітники ФСБ РФ проводять "виховну роботу" з представниками Макіївської "місцевої влади" на предмет більш посиленої "мобілізаційної роботи" – тобто примусового залучення місцевого населення до "регулярної армії ДНР".

  Також ватажки "ДНР" "офіційно" повідомили про переривання централізованого автобусного сполучення "ДНР" з неокупованою територією України з 8-го травня.

  У Горлівці терористи на одному зі своїх блокпостів затримали п'яного чоловіка, який вимагав "негайного наступу на Київ", розмахуючи гранатою (граната виявилася навчальною).

  Попередній матеріал
  На Луганщині затримали 11 вантажівок із продуктами для так званої "ЛНР"
  Наступний матеріал
  Порошенко звільнив посла України в Білорусі Єжеля

  На Луганщині затримали 11 вантажівок із продуктами для так званої "ЛНР"

  На Донбасі дислокується 9 тис. російських кадрових військових - Федічев

  Росія продовжує постачати зброю та бойовиків: сьогодні в Донецьк приїдуть професійно підготовлені снайпери – штаб АТО

  Журналісти взяли інтерв’ю у пораненого на Донбасі бурята – танкіста ЗС РФ