Російські регулярні війська потужно атакують Дебальцеве, намагаються прорвати оборону - журналіст

  Російсько-терористичні війська з усіх сил атакують Дебальцевську дугу, стягнувши туди підкріплення.

  Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов.

  Він написав: "Битва на Дебальцевському плацдармі прямо зараз досягла небувалої напруженості. Російські регулярні війська ведуть масований артилерійський і мінометний обстріл українських позицій. Під прикриттям вогню російські загони штурмують наші опорні пункти, намагаються прорвати оборонний периметр. Мирні договори в Мінську поки призвели не до зниження напруженості, а навпаки - до ескалації".

  "Ворог зосередив в районі Логвинового-Калинівки не менше двох батальйонно-тактичних груп, посилених артилерійськими частинами. Знищити вузол опору Логвинове-Калинівка можна тільки при серйозному масованому застосуванні сил і засобів. Противник намагається зірвати контрудар по Логвиновому, скувати наші сили, атакуючи по всьому фронту плацдарму. Артилерія противника проводить масовані удари по нашим опорним пунктам і рубежам розгортання наших сил. Українські війська ведуть вогонь у відповідь, відбивають атаки, проте очевидно, що в результаті перекидання з Росії та з інших ділянок фронту додаткових підрозділів, росіяни зосередили в районі Дебальцевого сили, які як мінімум не поступаються нашому угрупованню за чисельністю і вогневою потужністю. Це воює російська регулярна армія", - каже Бутусов.

  На думку журналіста, це повномасштабна війна.

  "Схоже, Путін вирішив продемонструвати, що  йому плювати на думку Заходу і на Мінські догоди, и він буде вести війну за всяку ціну. Це не мир - це повномасштабна, справжня війна", - пише Бутусов.

  Попередній матеріал
  Біля Станиці Луганської сили АТО знищили російський танк і два КамАЗи з терористами
  Наступний матеріал
  Терористи намагаються витіснити сили АТО з-під Донецького аеропорту – Лисенко

  У "ДНР-ЛНР" посилюються міжусобиці, "казаки" з Красного Луча відмовився їхати під Дебальцеве – ІС

  Сили АТО знищили танк та півсотні терористів під Дебальцевим - Семенченко

  Терористи продовжують обстріли Дебальцевого і стягують туди війська

  Шкіряк: на Дебальцівському напрямку оточення немає