Російські окупанти стягують сили до Маріуполя

  Українські війська закрили для перетину всі блокпости на східних околицях Маріуполя – як на бік, контрольований терористами, так і звідти відтепер заборонено їздити усім.

  Сьогодні поблизу Маріуполя ситуація доволі напружена. Терористи двічі обстріляли позиції українських військ поблизу селища Гнутове – близько 7-ї та 11-ї ранку. Загиблих та поранених під час цих обстрілів не було.

  Але на інших позиціях поблизу Маріуполя минула доба принесла втрати: під час зіткнення із диверсійно-розвідувальною групою супротивника вчора пізно ввечері загинув боєць Нацгвардії України з полку "Азов".

  Крім того, заступник керівника сектору "М" Віктор Шидлюх сьогодні нам повідомив, що під Маріуполем зосереджено близько півсотні тактичних угруповань терористів.  

  З огляду на це, відсьогодні з 6-ї ранку запроваджені обмеження щодо перетину так званої умовної лінії зіткнення. Відсьогодні цивільним та вантажам заборонений проїзд через блокпости на північний схід від Маріуполя. Тож, відсьогодні мешканцям тимчасово окупованих Новоазовська, Широкиного, Виноградного та інших селищ, якщо вони хочуть потрапити на контрольовану українською владою територію – доводиться перетинати так звану лінію зіткнення через єдиний відкритий блокпост, розташований поблизу селища Гнутове.

  Місцеві мешканці розповідають – охочих їздити на бік терористів було небагато і до запровадження спец режиму, адже звідти постійно ведуться обстріли. Черг на блокпості немає і тепер.

  Військовики розповідають – українська розвідка постійно фіксує з того боку умовного кордону накопичення зброї та бойовиків. Терористи раз за разом роблять спроби стежити за українськими позиціями, запускаючи безпілотники. Ні на день не вщухають і обстріли збоку бойовиків.

  Попередній матеріал
  "Укрзалізниця" обмежила відправку вантажів до Маріуполя
  Наступний матеріал
  Порошенко призначив голів шести районів у Донецькій області

  "Укрзалізниця" обмежила відправку вантажів до Маріуполя

  Російські поїзди більше не їздитимуть до Маріуполя

  Українські війська посилюють оборону мостів у Маріуполі

  Прикордонники закрили виїзд з Маріуполя на територію, підконтрольну терористам "ДНР"