5.ua

Російські окупанти мінують захоплений ними Новоазовськ та тероризують населення

  У зайнятому російським військами місті Новоазовськ (Донецька областб) здійснюється мінування районів.

  Про це 29 серпня повідомляє інформаційно-аналітичний центр РНБО.

  Як наголошується в повідомленні, артилерійськими обстрілами з боку російських військових пошкоджено хлібозавод і місцеву агрофірму.

  "У місті також почався подворовий обхід спільних патрулів російських військовослужбовців і бойовиків так званої "ДНР ". Вони перевіряють прописку і затримують іногородніх", - наголошується в повідомленні.

  В інших містах бойовики продовжують тероризувати місцеве населення, зазначили в РНБО.

  В Алчевську Луганської області в результаті обстрілу пошкоджено декілька житлових багатоповерхівок. У Горлівці Донецької області після обстрілу деякі райони міста залишилися без електропостачання. В Станично-Луганському районі Луганської області пошкоджений магістральний газопровід, через що без газопостачання залишилося 11 тис домоволодінь в 13 населених пунктах.

  У той же час, на звільнених територіях відбувається відновлення порядку і безпеки. За даними ГСЧС, в Луганській і Донецькій областях піротехнічні групи за добу обстежили 13,5 га, на якій виявили 196 вибухонебезпечних приладів. За інформацією "Укртелекому", з 27 серпня відновлена ​​міжміський та міжнародний зв'язок у ряді міст і селищ Луганської області: Сєвєродонецьк, Рубіжне, Новоайдар, Сватове, Кремінна, Троїцьке, Новопсков, Старобільськ, Марківка, Білокуракине, Біловодськ, Мілове, Лисичанськ, Кіровськ, Стаханов та Слов'яносербськ.
  Раніше повідомлялось, що у Маріуполі розпочато підготовку до оборони від російської агресії.
  Попередній матеріал
  Урядовий законопроект скасує позаблоковий статус України
  Наступний матеріал
  Human Rights Watch: російські терористи регулярно чинять страшні злочини
  Loading...