Російські обстріли пошкодили Луганську ТЕС у Щасті

  Лише на чверть потужності працює нині Луганська ТЕС, що розташована у місті Щастя. З 20-ти ліній електромереж працює лише 4, решта – перебиті унаслідок обстрілів.

  Цей стратегічний об'єкт та міст, що веде до Луганська, охороняють кілька українських з’єднань, зокрема батальйон "Айдар", 80-та та 92-га бригади Збройних сил. Вони зазначають: за останні кілька днів обстріли значно зменшилися, терористи відкривають вогонь переважно зі стрілецької зброї. Однак до такого затишшя бійці ставляться із пересторогою, адже пам'ятають, що влітку під час кількаденного перемир'я загинули і були поранені їхні побратими.

  Менше кілометра відділяє українських військових від позицій ворога. Теплоелектростанція у Щасті – постійно є об’єктом обстрілів.

  Нещодавній обстріл з боку підконтрольної терористам території вивів з ладу блок трансформаторів. Вони згоріли.

  З 20 ліній електропередач на станції працюють лише 4, а значить і електроенергію постачають далеко не у всі райони Луганщини. З цієї ТЕС живлять міста Щастя, Лисичанськ, Кремінна, Рубіжне, Сєвєродонецьк.

  Українські силовики охороняють не тільки електростанцію, але й стратегічно важливий міст. За 12 кілометрів від нього – вже Луганськ, за 800 метрів – позиції сепаратистів і т. зв. "війська донського".

  Міст з вересня утримують бійці 92-ї бригади. На них – літня форма, а подекуди й звичайні цивільні куртки. Зимового одягу тут так і не дочекалися. Зате вистачає зброї і амуніції, також не скаржаться на відсутність продуктів – завдяки волонтерам.

  Попередній матеріал
  Лукашенко хоче торгувати з Росією в доларах або євро, а не в рублях
  Наступний матеріал
  Сьогодні ЄС ухвалить санкції проти окупаційних установ у Криму

  Російські бойовики здійснили ще 7 обстрілів Луганщини

  Українські бійці діляться харчами із мешканцями прифронтових сіл Луганщини

  Російські війська посилили атаки на Луганщині – зафіксовано 17 обстрілів

  Українські бійці знищили ворожу диверсійну групу на Луганщині