warfiles.ru

Російські найманці відходять від лінії зіткнення з українськими військами - Тимчук

  Протягом минулих вихідних у Луганській і Донецькій областях відзначений відхід основної частини підрозділів російсько-терористичних військ від лінії зіткнення з українськими військами.

  Про це у Facebook повідомляє координатор групи “Інформаційний опір”, народний депутат Дмитро Тимчук.

  За даними групи, процес відведення сил не спостерігається на окремих ділянках - зокрема, противник залишає війська “на передовій” у смузі Первомайськ-Лисичанськ, а також в районі н.п. Донецьк, Тельманове, Новоазовськ, в районі Бахмутськой траси. У першу чергу від лінії зіткнення відводяться підрозділи армії РФ і російських найманців, залишаються на своїх позиціях в основному загони місцевих бойовиків.

  Паралельно відзначається зростання зусиль керівництва російсько-терористичних військ з посилення централізації командування і боротьбі за дисципліну в підрозділах. Відмова підкорятися “центральній владі” з боку окремих командирів і рядових терористів тягне за собою загрози фізичного впливу аж до “страти”.

  Як повідомляється, уздовж Бахмутськой траси відбувається концентрація військ противника, у другу лінію почали прибувати додаткові підрозділи. Зафіксовано прибуття ще однієї ротної тактичної групи та кількох бандформувань зі складу формування А.Мозгового. Загальна кількість сил противника на ділянці блок-постів українських військ №29 і №31 досягла 600 осіб, зафіксовано танковий підрозділ (до 7 танків), артгрупу (2-х батарейний артдивізіон змішаного складу, крім ствольної артилерії - як мінімум 4 РСЗВ), і близько 25 бойових броньованих машин (ББМ). На озброєнні бойовиків велика кількість мінометів, ПТРК, СПГ, РПГ, виявлені вогнемети РПО “Джміль”. Противник в цьому районі обстрілює позиції українських військ зі стрілецької зброї, іноді застосовуючи міномети.

  У районі н.п. Гранітне російські війська відійшли на другий ешелон, “на передовій” залишилися дві “маневрені групи” місцевих бойовиків (оснащені крупнокаліберними кулеметами НСВ-12,7 “Скеля” і 120-мм мінометами). Перед даними групами поставлено завдання забезпечити турбуючий вогонь по позиціях українських військ.

  В Амвросіївці розгорнута комендатура російських військ, що має в своєму складі “групу швидкого реагування” (до 40 військовослужбовців РФ) і підрозділ евакуації техніки та оперативного ремонту. Створенням даної комендатури російське командування забезпечує “запасні” маршрути руху колон забезпечення з РФ через Амвросіївку і Тельманове на південь (в район Новоазовська).

  Відзначений новий спосіб перегрупування сил противника з метою приховування висунення на передові позиції. Тепер особовий склад і підтримуюча техніка пересуваються окремо. Спочатку на позиції прибуває особовий склад (переважно цивільним транспортом), потім “перекатом” невеликими групами прибуває техніка (в останню чергу танки і артилерія).

  Попередній матеріал
  Бойовики провокували українських військових, застосовуючи міномети і артилерію - штаб АТО
  Наступний матеріал
  Ціни на нафту почали рости на заяві Саудівської Аравії