фото YouTube

Російські десантники записали звернення: "Ми не хочемо стріляти в український народ"

  Російські десантники, яких на початку тижня бійці АТО затримали поблизу селища Дзеркальне (за 20 км від кордону), опинилися там випадково під час патрулювання – таке "вичерпне" пояснення надав президент Росії Володимир Путін під час мінських переговорів.


  Він, мовляв, ще не отримував офіційного звіту від свого міноборони, але десь чув, що вони – десантники – патрулювали кордон і, на думку Путіна, заблукали.

  "Я ещё не получал доклад от министерства обороны, генерального штаба, но первое, что я слышал – они патрулировали границу, могли оказаться на украинской территории. Они же заходили к нам – украинские военнослужащие – на бронетехнике заходили! И проблем никогда не возникало. Надеюсь, что и в данном случае с украинской стороны проблем никаких не будет", – висловив "щире" сподівання Путін.

  Втім, новий відеозапис, який шириться у соціальних мережах, свідчить – десантники приїхали до України нелегально, а їхнє керівництво забрало у них документи та змусило видалити номера з бойових машин – буцімто, для проведення навчань. Російські десантники звернулися до своїх рідних та близьких із проханням допомогти у звільненні, адже вони не хочуть воювати проти українців.

  Заступник командира 2 парашутно-десантного взводу 98-ї гвардійської Свірської дивізії Російської федерації Володимир Савастєєв запевнив: "Мы не хотим стрелять в украинский народ… Мы нелегально сюда попали. У нас забрали документы, телефоны. Мы стёрли все номера на боевых машинах. Нам сказали, что здесь будут проводиться учения… Здесь нет никакого "Правого сектора". Здесь живут такие же люди, как мы, такие же христиане. Помогите нам пожалуйста".

  Попередній матеріал
  Георгій Зантарая виборов першу нагороду для нашої збірної на чемпіонаті світу з дзюдо
  Наступний матеріал
  Партію "Солідарність" сьогодні буде переіменовано
  Loading...