бойовики/терористи
5.ua

Російські бойовики витискають місцеве населення на контрольовану Україною територію

  Бойовики з так званих "ДНР" та "ЛНР" змушують жителів окупованих територій залишати будинки і майно.

  Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко, передає УНІАН. "Нахабна і досить агресивна дискримінація громадян України, яких терористи Донецька і Луганська змушують залишати свої будинки, змушують залишати майно, змушують залишати свої квартири і видавлюють на територію, яка зараз підконтрольна силам по боротьбі з тероризмом. Це злочин продовжується, цей злочин є нахабним", – повідомив Валентин Наливайченко.

  "Більше того, людей позбавляють можливості після цього навіть повернутися, оскільки з тих чи інших мотивами керівники терористичних організацій самовільно визначають, чи допускається дана особа до власного рідного дому або не допускається", – каже голова СБУ.

  З його слів, сьогодні під час круглого столу, де йшлося про вдосконалення організації пропуску громадян через лінію розмежування, було прийнято рішення про вирішення цих проблем спільною робочою групою у складі представників СБУ, прикордонної служби, громадської організації "Донбас-SOS" та інших.

  Валентин Наливайченко зазначив, що важливо за результатами такої роботи вже завтра об'єднати "гарячі" телефонні лінії СБУ, прикордонної служби та громадських організацій для більш ефективного надання інформації про те, як перетнути лінію розмежування в одну сторону і в іншу.

  "За результатами такої роботи повинна з'явитися для людей зручна система пересування, для силовиків підконтрольна, а найголовніше – щоб не розривалися родинні зв'язки і не допустити, щоб" ДНР "та" ЛНР "зловживали, дискримінували наших людей, утискаючи і позбавляючи їх можливості жити в їхніх містах", – підкреслив Валентин Наливайченко.

  Попередній матеріал
  ДонНУ хоче евакуювати до Вінниці барельєф Стуса, який бойовики зірвали з будівлі університету
  Наступний матеріал
  Акції, що відбудуться в Києві 9 травня: повний перелік

  ДонНУ хоче евакуювати до Вінниці барельєф Стуса, який бойовики зірвали з будівлі університету

  Генпрокуратура розслідує причетність Ахметова до фінансування бойовиків на Донбасі

  Наливайченко сподівається, що найближчим часом з полону бойовиків будуть визволені українці

  Терористи обстріляли блокпости прикордонників "Золоте" та "Майорське"