5.ua

Російські бойовики викрали дипломатичну пошту зі збитого ними "Боінга 777"

  Озброєні російські терористи продовжують перешкоджати роботі рятувальників і вивезенню тіл загиблих, а також викрадають докази злочину.

  Про це повідомляє інформаційно-аналітичний центр РНБО.

  "Терористи викрадають знайдені особисті документи пасажирів та членів екіпажу під час пошуково-рятувальних робіт. Зокрема, російські найманці викрали  дипломатичну пошту, яку перевозив цей рейс", - інформують в РНБО.

  Згідно з повідомленням, наразі навколо місця катастрофи обстежено площу пошуку близько 120 кв. км. До пошуково-рятувальних робіт у зоні катастрофи літака та спеціальних робіт у Києві залучено 810 фахівців та 35 одиниць техніки.

  Також у РНБО наголосили, що після того, як українська сторона оприлюднила докази причетності проросійських бойовиків до збиття малайзійського літака, у світі спостерігається консолідація позицій іноземних держав, які жорстко засуджують російську підтримку терористів на сході України.

  "Такі дії Російської Федерації призводять до трагічних наслідків, у тому числі для громадян інших країн. При цьому США, Великобританія, Німеччина, Франція, Австралія рішуче закликають Росію припинити підтримку терористів і вимагають від Кремля закрити кордон. В іншому разі вони обіцяють ввести більш дієві санкції стосовно Росії", - сказано в повідомленні.

  Як раніше повідомлялось , другий потяг з вагонами-рефрижераторами для транспортування тіл загиблих пасажирів авіалайнера "Боінг 777" прибув 20 липня у м. Торез (Донецька область).
  Попередній матеріал
  Росія мінує акваторію Азовського моря біля України
  Наступний матеріал
  На Луганщині в Сєверодонецьку терористи підірвали міст
  Loading...