Фото REUTERS

Російська гуманітарка їде до України з радіомаячками для наведення "Градів" - активіст

  У гуманітарний вантаж, який везе колона машин з Росії, заховані радіомаячки для наведення вогню систем "Град".

   Про це кореспонденту УНІАН повідомив голова громадської організації Громадянська ініціатива "Права справа" Дмитро Снєгирьов. За його словами, цю інформацію йому надали джерела, близькі до самопроголошеної "ЛНР".

  "Як стало відомо з достовірних джерел, в машинах, що везуть гуманітарку з Росії, заховані радіомаяки для наведення вогню систем "Град". При заході в Луганськ даний караван буде обстріляно спецназом ГРУ Росії, а відповідальність буде покладена на Нацгвардію України", - сказав Снєгирьов.

  Він також повідомив: "12 серпня в Краснодоні відбулася нарада бойовиків, на якому обговорювалося момент проходження каравану з гуманітарною допомогою і наявності в ньому систем радіоспостереження (маячків). Нараду вів офіцер російського ГРУ з позивним "Микола". У нараді брали участь 8 осіб".

  На думку Снєгирьова, непрямим підтвердженням провокації є відмова російської сторони від орендування Червоним Хрестом машин. Також, за його словами, підтвердженням того, що провокація запланована з боку Росії, свідчить проведення наради польових командирів бойовиків і наявність загону спецназу ГРУ з 18 чоловік, який прибув напередодні і розміщується в будівлі державної податкової інспекції (ДПІ) р. Краснодона.

  Крім того, в Луганську, якому безпосередньо призначається цей вантаж, відзначена активізація бойовиків, які ведуть обстріл зеленого коридору і всіляко перешкоджають виїзду мешканців міста, зазначив Снєгирьов.

  Нагадаємо, вночі колона вантажівок після перегону з підмосковного Наро-Фомінська увійшла до Воронежа, попрямувала до Бєлгорода і наближається до кордонів України.
  Попередній матеріал
  Волонтери придбали для бійців АТО унікальний реанімобіль
  Наступний матеріал
  США потерпають від масштабних повеней по всій країні
  Loading...