20minut.ua

Російська армія обстріляла медичну колону українських військ - Тимчук

  Ситуація в зоні ведення бойових дій залишається гранично складною. Російські війська і терористи вживають наступальні дії, отримуючи нові підкріплення з території РФ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.


  Згідно з оперативними даними групи "Інформаційний Опір", на зайнятій території російські війська виставляють блок-пости і обладнують опорні пункти. Скупчення підрозділів ЗС РФ зафіксовано в районах н.п. Василівка, Роздольне і Комсомольське.

  "У н.п. Красний Луч місцева влада отримала вказівку від представників ЗС РФ виділити ділянку землі для поховання загиблих. За нашими даними, мова йде про загиблих російських військовослужбовців", - розповів Тимчук.

  Як повідомляється, українські війська проводять перегрупування сил, підтягуючи резерви і завдаючи противнику відповідні удари. Силами АТО знищено одну БМ-21 "Град" і кілька одиниць автомобільної техніки противника.

  Позиції українських військ обстріляні в районах н.п. Тоненьке, Станиця Луганська і Весела Гора. З території Росії здійснений обстріл наших підрозділів із ​​РСЗВ "Смерч".

  Поблизу н.п. Леніно із засідки російськими військовослужбовцями обстріляна медична колона українських військ. Автомобілі колони мали відповідне маркування.
  Попередній матеріал
  Генштаб планує створити в Україні партизанський рух
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську заборонили салюти та феєрверки
  Loading...