Росіянин-бойовик "ДНР" розповів: пішов воювати, щоб заробити грошей і поїхати до ЄС

  Також він заявив журналісту, до 80% всіх терористів "ДНР" – росіяни.

  Більшість бойовиків російсько-терористичних військ – громадяни РФ, які воюють за гроші. Про це один із путінських найманців розповів російському журналісту Павлу Канигіну, який опублікував цю розмову на Facebook. За його даними, із кожної сотні бойовиків 70-80 – це російські найманці. При цьому в розпал боїв терористи отримували від Кремля по 50 тисяч рублів, а під час перемир’я – лише по 15 тис. руб., та й ті затримували на місяць-два. Сам балакучий бойовик вразив журналіста тим, що розповів: бере участь у вторгненні до України, щоб заробити грошей і виїхати з Росії до Євросоюзу.

  Наводимо повну версію розповіді Павла Канигіна. Нагадаємо, журналіст був викрадений бойовиками у середині червня, а потім депортований до РФ: "Хлопець років 19 в шортах і з похідним рюкзаком просить телефон, подзвонити своїй дівчині. Мене тільки що перевели через КПП "Успенка" – "Матвєєв Курган". А цей молодик пройшов кордон на пару хвилин раніше.

  – Ну шо, теж до бабусі в гості їздив? - посміхається.

  Я ж стою з фінгалом під оком, без шматка зуба – з любов'ю від "МГБ ДНР" (терористи побили журналіста перед допитом – Ред.)

  – Ні, – кажу, – нарвався на дідусів.

  – Так суки! – Каже молодий. – Свавілля творять. Якби не ми з Росії, їх там давно б стиснули. Їм і зброю, і бабки, і жрачку везуть звідси, а вони... Взимку по 50 кусків (тис. руб. – Ред.) платили, а зараз якщо 15 – то вже добре. Ну і затримки по 2-3 місяці.

  – А що так? – кажу.

  – Так війни немає. Наших пацанів потихеньку видавлюють, козаків особливо. А як війна, відразу добренькі такі стають. Наших там на сотню ополченців – сімдесят, а то й вісімдесят бійців буває.

  – А сам ти воюєш-то навіщо? - запитую. – За бабки?

  – Та ну не знаю... Виїхати звідси хочу, в Болгарію там або Чорногорію хочу.

  – Чого?

  – Ну підкоплю ще тут. А там ще підробити для початку офіціантом. Громадянство через кілька років адже дають, а там же Євросоюз цей як би, можна потім хоч в Німеччину, дівчину перевезу, нормально сім'ю заведемо...

  – !?

  – Виїхати хочу, – зітхнув хлопчина і простягнув мені руку. – Я – Вова!"

  Попередній матеріал
  Чільник Мінфіну хоче якнайшвидше провести індексацію зарплат і пенсій
  Наступний матеріал
  МЕРТ хоче отримати 17 млрд грн. від приватизації державних підприємств