фото RuPhotoMilitary

Росіянин-дезертир розповів, як путінська армія передає зброю терористам

  Російського контрактника-дезертира затримали у Луганській області співробітники СБУ. 19-річний юнак зізнався – разом із другом втік з частини у Ростовській області, щоби приєднатися до бойовиків.


  Вірив, що тим платять щомісяця по 150 тисяч рублів. Розповів: вони ішли навмання понад дві доби, ховалися від людей, поки не потрапили до рук бойовиків неподалік Новосвітлівки. Там дезертирів взяли під варту. Бойовики дочекалися трьох офіцерів російської армії і вже ті вирішили взяти втікачів на службу. Юнак 1995 року народження стверджує – у жодному теракті він участі взяти не встиг, майже одразу потрапив до рук українських військовиків.

  Крім цього, дезертир розповів – частина, з якої він втік, стояла біля кордону з Україною і регулярно передавала бойовикам військову техніку та боєприпаси, зокрема й системи залпового вогню БМ-21 "Град", БМП-2, БТР-80. З неї збивали та замальовували заводське маркування, номери, символіку та емблеми – усе, що дозволяло б установити її походження, та вночі перевозили через кордон.

  Свідчення російського військовослужбовця зафіксовано на відео.

  Попередній матеріал
  Росія відправила на Схід України новітні системи ППО – посол США
  Наступний матеріал
  Київська влада передала "КамАЗ" бійцям батальйону "Айдар"
  Loading...