Фото прес-центру ДПСУ

Росіяни обстріляли українські катери морської охорони

  Впродовж минулої доби бойових зіткнень прикордонних підрозділів з незаконними збройними формуваннями та ЗС Росії в контрольованих прикордонних районах вздовж смуги безпеки та на ділянках українсько-російського кордону за межами зони АТО не відбувалося, хоча обстановка  на українсько-російському залишається напруженою.


  Про це у прес-центрі  Державної прикордонної служби України (ДПСУ) повідомили 5 жовтня.

  Зокрема повідомлено, що фактів порушення повітряного простору України, ведення повітряної розвідки також не зафіксовано.

  Державна прикордонна служба України в межах компетенції продовжує здійснювати на Сході країни заходи щодо організації контролю вздовж смуги безпеки по лінії бойових зіткнень та повідомила про обстріли підрозділів морської охорони в акваторії Азовського моря.

  "Учора, близько 14 години поблизу Маріуполя відбувся обстріл тактичної групи катерів Морської охорони. Катери вийшли в море до місця, де 31 серпня, внаслідок обстрілу, затонув інший катер. Прикордонники мали за мету ще раз оглянути місце трагедії та продовжити пошуки зниклих безвісти моряків. Однак о 13.40 з району н.п. Широкине (відстань близько 3 миль) по тактичній групі катерів було здійснено більше 10 мінометних пострілів. Екіпажі катерів своєчасно зреагували та відвели катери на безпечну відстань", - повідомили у прикордонному відомстві.

  При чому у повідомленні ДПСУ зазначено, що постраждалих немає, катери пошкоджень не зазнали. 

  Нагадаємо, Україна переглядає програму озброєння армії новітніми боєприпасами.
  Попередній матеріал
  У Києві затримано двох підозрюваних у викраденні людини
  Наступний матеріал
  Президента Бразилії буде обрано у другому турі
  Loading...