Росія використає перемир'я, щоб "посилити бандитів для нанесення вирішального удару" на Донбасі - Саакашвілі

  Росія використає перемир'я на Сході України, щоб посилити бандитів для нанесення вирішального удару і видворення українських військ з Донбасу. Про це на своїй сторінці у Facebook написав колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.


  За його словами, конфлікт у Донецьку та Луганську схожий як дві краплі води на війну в Абхазії 1992-1993 років. 

  "Тоді Шеварднадзе підписав три угоди про перемир'я, і ​​кожного разу Росія використовувала це для перегрупування сил і захоплення нових територій", - зазначив він.

  "Оголошуючи про перемир'я сьогодні, Путін, швидше за все, ставить перед собою три завдання: першочергове завдання - уникнути секторальних санкцій з боку Заходу, які були б неминучі, якби зараз не було досягнуто згоди; друге - Путіну вдалося створити нові суб'єкти у вигляді бандитів з ДНР, що дозволить в майбутньому посилатися на конфлікт між Україною і ДНР, а не Україною і Росією; і третє - спробувати знизити пильність українського уряду, таємно посилити бандитів для нанесення вирішального удару і видворення українських військ з Донецька та Луганська", - заявив екс-президент Грузії.

  "Упевнений, що керівництво України має достатньо досвіду, щоб проаналізувати всі можливі ризики і не дати Путіну здійснити план з подальшого розчленування і підриву держави", - підкреслив Саакашвілі.
  Попередній матеріал
  У Кенії ісламісти напали на курортне місто, щонайменше п‘ятеро загиблих
  Наступний матеріал
  Два миколаївські університети нададуть безкоштовні гуртожитки для абітурієнтів з Криму та Донбасу