062.ua

Росія посилює бойовиків на Донбасі

  Росія посилює бойовиків на Донбасі, доправляючи до Луганської області реактивні системи "Град", танки та важкі міномети.

  Імітуючи підготовку до параду на 9 травня, з території російської Федерації до Луганська терористи завезли велику кількість важкого озброєння. Подробиці "5 каналу" телефоном розповів речник АТО у Луганській області Руслан Ткачук. 

  "Водночас з території РФ здійснювалося постачання НЗФ так званого "ЛНР" боєприпасів, танків, бойових машин реактивної системи залпового вогню "Град", САУ та мінометів калібру 120-мм, які розташовувалися в місцях базування бойовиків. Терористи переміщували військову техніку, накопичували боєприпаси, матеріально-технічні засоби, нарощували свій бойовий потенціал у тому числі за рахунок військових підрозділів та бойової техніки ЗС РФ. У місті Луганськ під виглядом підготовки до проведення параду 9 травня терористами переміщено велику кількість танків, САУ, БМП ЗС РФ, які можуть бути використані для подальшої участі у проведенні наступу на підрозділи ЗС України", - повідомив речник штабу АТО у Луганській області Руслан Ткачук.

  Попередній матеріал
  Влада Нігерії повідомила про звільнення 234 жінок з полону "Боко Харам"
  Наступний матеріал
  У Харкові 150 військовослужбовців Нацгвардії склали присягу на вірність Україні

  РФ продовжує перекидати на Донбас техніку та солдатів – Перебийніс

  Терористи під виглядом відведення військ перекидають їх під Маріуполь, щоб весною почати штурм - волонтер

  Терористи продовжують перекидати сили в райони зіткнень з українськими військами - Тимчук

  Росія посилюється на Донбасі, перекидає танки і особовий склад – штаб АТО