фото censor.net.ua

Росія обстрілює українські позиції на Савур-Могилі і стягує ще більше військ

  Спроби терористів відбити Савур-Могилу підтримують з боку Росії. Про це повідомляє Держприкордонслужба.


  За даними відомства, напередодні увечері цей район обстріляли з установок "Град". Обстріл вівся з населеного пункту Новоолександрівка Російської федерації. Цей факт був задокументований.

  KARTA-ATO-29.07 mediarnbo.org1

  Росія також продовжує нарощувати свої війська впритул до державного кордону. Важка техніка зафіксована практично на всіх напрямках. Основне угруповання концентрується на території Ростовської області.

  Так, біля населеного пункту Катеринівка помічена передислокація 40-ка "Градів", а у населеному пункті Анастасіївка розгорнутий штаб російських військ. Також до цього району перекинули велику кількість танків, БТР та артилерійських систем.

  А речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко сьогодні повідомив, що за 18 км від українського кордону на території Росії базуються 29 вертольотів і два військові літаки, а із залізничних ешелонів відвантажують БТРи.

  Як ми інформували, російські солдати продовжують хвалитись в соцмережах обстрілами української території, розміщуючи фото себе і важкої техніки, та навіть карт і документів.

  Раніше в РНБО неодноразово заявляли про обстріли з боку Росії, та навіть про запуски протиповітряних ракет. Останнім ці злочинні дії путінського режиму знайшли підтвердження і у даних розвідки США. Кремль такі факти істерично заперечує, незалежно від рівня і наочностісті доказів.
  Попередній матеріал
  У Білорусі судять відомого правозахисника
  Наступний матеріал
  Хліб та крупи у Горлівці наявні в достатній кількості