5 канал

Росія не піде на поступки щодо Донбасу: це може негативно вплинути на рейтинг Путіна – експерт

Кремль не піде на поступки в питанні конфлікту на Донбасі, адже це може негативно вплинути на рейтинг президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Про це в ефірі "5 каналу" напередодні, 21 січня, заявив політичний експерт Євген Магда. 

"Росія в своїй поведінці на Донбасі дуже багато поставила на карту. Вони за рахунок ескалації напруження і за рахунок промивання мізків російському суспільству про те, що вони там рятують братів слов'ян від бандерівців, загнали рейтинг Путіна на недосяжну височінь, вище курсу долара. І тепер дуже важко підтримувати рейтинг на такому високому рівні. Тому поступки на Донбасі, тим більше, що через нього пройшло багато росіян і дехто з них повернувся в трунах – я собі не уявляю такий варіант", – заявив Магда.

Водночас зазначимо, що за словами представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Романа Безмертного, Кремль і окуповані райони Донбасу перебувають у дуже складному політичному становищі.

Попередній матеріал
США просять підтримки НАТО у боротьбі з "Ісламською державою"
Наступний матеріал
Лондон, Париж та Берлін підтримали кандидатуру Лагард на пост глави МВФ на новий термін

Експерт: Якби не було знищено Boeing 777, Росія би досі годувала світ байками про шахтарів, які вирішили боротися з наслідками Майдану

Нафтові країни зараз потерпають, у них послаблюється валюта – експерт

Зараз для Росії головне завдання не виграти війну, а зняти санкції – експерт

Росії не вигідний заморожений конфлікт на Донбасі – експерт