Росія мінує акваторію Азовського моря біля України

  Росія продовжує стягувати війська до південних і східних рубежів України, а також під прикриттям ракетних катерів мінує українську акваторію Азовського моря. Про це 21 липня повідомляють в РНБО України.


  "На російську залізничну станцію "Отважна" Ростовської області прибув ешелон бронетехніки Збройних сил Російської Федерації  (близько 100 одиниць), яка колоною висунулася в напрямку н.п. Новошахтинск Ростовської області", - повідомив на брифінгув у Києві керівник інформаційного центру РНБО України Андрій Лисенко.

  За словами Лисенка поблизу села Стрілкове (Херсонська область)  зафіксовано нарощування живої сили і військової техніки Російської Федерації.

  "Крім цього, підрозділи російських Збройних сил почали мінування української водної акваторії Азовського моря навколо захоплених газодобувних установок. Прикриття мінування здійснюють два російських ракетних катера", - повідомив він.

  Нагадаємо, що минулої ночі українські бійці звузили кільце оточення російських терористів на Донбасі. Також повідомлялось, що у звільненому Слов'янську виявлено масове захоронення закатованих бойовиками людей.
  Попередній матеріал
  Тридцятеро дітей із краматорських сиротинців переселено до Харкова
  Наступний матеріал
  Російські бойовики викрали дипломатичну пошту зі збитого ними "Боінга 777"