5.ua

Росія масово закидає диверсантів на Одещину - експерт

  Росія перекидає провокаторів в Україну з Придністров'я й Криму. Лише з Придністров'я за останні три доби перекинуто до 250-ти диверсантів. Про це пише у Facebook керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.


  За його словами, з Криму екстремісти прибувають головно до Одеської області. Їхнє завдання – продовжувати розхитувати ситуацію у південних регіонах. Пік дестабілізації там запланований на 9-те травня.

  Дмитро Тимчук пояснює: оскільки прикордонники суворо контролюють усіх, хто в'їжджає на материк з Криму, диверсанти й провокатори змінили тактику. Мешканці півострова, яких завербували російські спецслужби, в'їжджають на материк поодинці чи невеликими групами під виглядом звичайних громадян. Діючи в тісній координації з місцевими сепаратистами, зброю вони отримують на місці – уточнюєвійськовий експерт. Він наголошує: українські спецслужби вже працюють над нейтралізацією цих диверсантів.

  Нагадаємо, сьогодні в Одесі поховають ще 10 загиблих унаслідок попередніх зіткнень, що стались у місті 2 травня. Сьогодні ж США, Франція і Німеччина вкотре закликали кремлівських агресорів припинити ескалацію конфлікту в Україні. Тим часом, у НАТО наразі не вірять у можливість повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, однак підкреслили: Москва продовжуватиме провокувати заворушення і закладати основи для сепаратистського руху.
  Попередній матеріал
  Coca-Cola позбудеться спірного інгредієнту в своїх напоях
  Наступний матеріал
  Турчинов призначив нового командувача Сухопутних військ