фото Facebook / Sergei Loiko

Росія й далі закидає війська на Донбас, загинуло ще 2 українські воїни

  Росія продовжує перекидати свої війська та техніку на територію Донбасу. Про це повідомляють у Раді національної безпеки та оборони.


  Водночас, зростає й кількість обстрілів позицій сил АТО.

  Речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко підкреслив: "Не припиняється надходження з території РФ значної кількості військової техніки та особового складу. Впродовж минулої доби активність російських найманців була сконцентрована на територіях Новоайдарського та Попаснянського районів Луганської області, під Дебальцево, на півдні Донецької області та навколо самого Донецька. За минулу добу ми втратили двох наших українських героїв, 9 військовослужбовців отримали поранення".

  Збільшення кількості російських військ в Україні підтверджують у Міноборони. Зокрема, збільшилася присутність війських збройних сил путінської Росії поблизу кордону. Про таке повідомив заступник міністра оборони Петро Мехед.

  "Концентрацію російських військ як на сході України, так і в Луганській області, і в Донецькій, так і на кордоні – наша розвідка підтверджує ці дані. І, відповідно, зараз проходить аналіз дій Російської федерації і підготовка відповідних рішень. Є дані про збільшення кількості на кордонах з Україною, і мінських домовленостей, нажаль, не дотримуються", – підсумував Петро Мехед.

  Про те, що російська армія повертається до українського кордону, заявив і генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Він повідомив - за даними розвідки, Москва й надалі активно підтримує сепаратистів.

  Дослівно чільник НАТО заявив: "Останнім часом ми помітили, що російські війська наблизилися ближче до кордону з Україною. Росія також продовжує підтримувати сепаратистів – тренує їх, надає амуніцію та перекидає до східних регіонів України власні загони спецпризначенців. Що ж до посиленої активності російської авіації – вони демонструють силу, а ми – робимо те, що маємо робити: спостерігаємо, перехоплюємо в повітрі. За цей рік уже було більше сотні перехоплень – і це втричі більше, ніж за весь минулий рік".

  Нагадаємо, саме зараз українські військовики і ОБСЄ у Донецьку обговорюють з російськими окупантами дотримання перемир’я.
  Попередній матеріал
  Українські військовики і ОБСЄ у Донецьку обговорюють з російськими окупантами дотримання перемир’я
  Наступний матеріал
  Уряд збільшує виплати родичам правоохоронців загиблих в зоні АТО