РНБО звітує про кілька затримань нелегального вантажу в зоні АТО

  Українські силовики суттєво посилили контроль за переміщенням товарів та вантажів у зоні проведення Антитерористичної операції.

  Зокрема, на Донеччині біля Артемівська через український КПП не пропустили вантажівки з вугіллям. Вони намагалися проїхати без контролю у супроводі невідомих людей у військовій формі. Водночас під Маріуполем силовики завернули вантажівку з 20 тоннами насіння соняшника. А на Луганщині - затримали вантаж тютюну та алкоголю.  

  "Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками та бійцями батальйону "Айдар" неподалік від міста Щастя Луганської області затримали дві вантажівки, які намагалися проїхати без супровідних документів на території, контрольовані бойовиками. Частиною вантажу були тютюнові вироби та продукти харчування невідомого походження та терміну придатності. Але основною частиною вантажу виявилися алкогольні напої на суму понад 1 млн грн. Тож бойовики залишилися без випивки", - розповів речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

  Попередній матеріал
  Рада збільшила чотири райони на Донеччині
  Наступний матеріал
  Позаблоковий статус України Рада розгляне через тиждень – Гройсман