news.online.ua

РНБО: Заява Путіна щодо гуманітарного конвою - лише піар

  Речник РНБО Андрій Лисенко заявив, що заява прес-служби Кремля про російський гуманітарний конвой в Україну не відповідає дійсності.


  Про це повідомляє "Еспресо.TV".

  "Насправді ця гуманітарна допомога направляється до України за домовленістю Петра Порошенка з Міжнародним червоним хрестом. Тому, таким чином російська сторона хоче видати цю місію за власну ініціативу", - сказав він.

  "З ініціативою щодо організації гуманітарного вантажу звернувся наш президент Петро Порошенко до єврокомісара, він підтримав, пообіцяв, щоб з боку ЄС буде виділено близько 2,5 млн євро для мешканців Донбасу. Пан Путін запізнився з цією ініціативою і використав це для власного піару – це не більше ніж піар. Наразі Петро Порошенко проводить переговори з президентом США Бараком Обамою і, за попередньою інформацією, він теж підтримає цю ініціативу. Незрозуміло, чому Путін має доставити конвой гуманітарний для тих же терористів, яких він озброює. Це прикрий випадок, яким має стати уроком для міжнародної історії", - заявив речник РНБО.

  Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін у телефонній розмові з головою Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу заявив, що Росія направляє в Україну гуманітарний конвой.

  Пізніше стало відомо, що Президент України Петро Порошенко проводить телефонну розмову із президентом США Бараком Обамою.
  Попередній матеріал
  Українські війська наступають одразу на 4-х напрямках - РНБО
  Наступний матеріал
  У Донецьку терористи продовжують мінувати мости
  Loading...