РНБО: у лікарнях РФ – тисяча поранених бойовиків, а не українських воїнів

  У російських шпиталях лікуються не українські військовополонені, а поранені бойовики самопроголошених "республік".

  Про таке повідомив заступник керівника інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Полевий, коментуючи заяву російської правозахисниці Олени Васильєвої про нібито тисячу українських полонених, які нині перебувають у медичних закладах Росії.

  "В наданих документах зазначено прізвище громадянина, місце, в якому він проходить лікування, характер поранення, також вказаний відповідний підрозділ слідчого комітету Російської федерації. При надходженні пораненого в медичний заклад з вогнепальним пораненням лікарі зобов'язані повідомити про це правоохоронним органам, правоохоронці приходять і беруть на облік це, як відповідний злочин. Таким чином, це може свідчити лише про одне – що на території Російської федерації проходять лікування бойовики незаконних збройних формувань так званих "ДНР" та "ЛНР"", – запевнив прес-офіцер.

  Нагадаємо, напередодні Олена Васильєва заявляла, що на території Росії можуть перебувати понад тисяча полонених українських військовослужбовців. У списках, оприлюднених правозахисницею – громадяни України, які зазнали вогнепальних поранень на території своєї країни, але лікуються у російських лікарнях. Васильєва припустила, що сотні таких людей фактично ув'язнені в шпиталях Ростова, Таганрога, Москви та інших міст. На кожного з них заведена кримінальна справа Слідчим комітетом Росії.

  Попередній матеріал
  Україна отримує військове спорядження від закордонних партнерів – Порошенко
  Наступний матеріал
  Аграрне та енергетичне міністерства узгодили графіки відключень струму у випадку надзвичайних ситуацій

  Росіяни викрали більше 1000 поранених українських бійців – правозахисник

  До викраденого росіянами лідера УНА не пустили українського консула

  ГПУ скаржиться на викрадення свого співробітника російськими окупантами

  Україну оголосили світовим лідером з арештів та викрадень журналістів