РНБО: українські військові контролюють і старий, і новий термінали Донецького аеропорту

  Обидва термінали Донецького аеропорту, за який вже кілька місяців тривають запеклі зіткнення, контролюються українськими військовими.


  Про це у п‘ятницю заявив речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу у Києві.

  Раніше сьогодні міністр оборони України Степан Полторак розповів, що в аеропорту Донецька йде жорстке протистояння між бойовиками і українськими військовими, і українські військові не залишать об'єкт.

  Як зазначив Лисенко у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна", бої за аеропорт тривають через стратегічне положення об‘єкта.

  "Постійні напади бойовиків і російських військових на Донецький аеропорт пояснюються його стратегічною важливістю - по Мінським домовленостям важке озброєння має бути відведено на 15 км від лінії зіткнення", - сказав чиновник, пояснивши, що оскільки аеропорт знаходиться майже в межах міста, то і відведення озброєння бойовиків повинен торкнутися майже середини Донецька.

  Повідомлялося, що у ніч на п'ятницю терористи здійснили сильний обстріл Пісків і старого терміналу донецького аеропорту. За словами джерела hromadske.tv, через значні пошкодження старого терміналу, українським військовим довелося його залишити.
  Попередній матеріал
  Франція може ніколи не передати Росії "Містралі"
  Наступний матеріал
  Україна готує нові позови проти Росії у міжнародні суди