Бойовики на Сході переодягаються в українські однострої та готують теракти - РНБО

  Бойовики збройних терористичних угруповань "ЛНР" та "ДНР" за підтримки російських спецслужб планують активізувати диверсійну роботу. Про це 19 червня повідомив речник Інформаційного центру РНБО Володимир Чеповий.


  "Бойовики приділяють особливу увагу підготовці до проведення терактів на території України, зокрема на об'єктах життєзабезпечення, громадських та житлових будівлях", – сказав Чеповий.
   
  "Окрім цього готуються нові інформаційні кампанії спрямовані на розпалювання ворожнечі між населенням сходу і заходу України", – зазначив речник РНБО.

  Крім цього, в РНБО закликають мешканців Донбасу бути пильними і не піддаватися на провокації бойовиків. Там повідомляють: терористи перевдягаються у форму Нацгвардії та поширюють неправдиву інформацію про те, що вони здалися і перейшли на бік бойовиків. Про це розповів речник Інформаційного центру Ради нацбезпеки та оборони Володимир Чеповий.

  Він розповів: у Червонопартизанську Луганської області зафіксовано появу озброєних людей в українській військовій уніформі, які представляються бійцями Національної гвардії України, які, начебто, перейшли на бік Росії. Вони перебувають на БТРах та вантажівках. Заявляємо офіційно, що у районі Червонопартизанська немає підрозділів Національної гвардії України".

  Також в інформаційному центрі РНБО повідомляють про посилення активності бойовиків на східних кордонах. Мовляв, ті облаштовують нові вогневі позиції та маскують свою техніку.

  Напередодні у РНБО заявили про концентрацію російської військової техніки на кордоні з Україною, припустивши, що цей процес триватиме і найближчим часом.
  Попередній матеріал
  Україна продовжує нести відповідальність за повітряний рух над окупованим Кримом
  Наступний матеріал
  Болгарія не будуватиме "Південний потік" без згоди ЄС