поганці РФ на танку бойовик терорист
5.ua

РФ є причиною і стороною конфлікту на Донбасі, тому "впливати" їй треба лише на себе - Турчинов

  Турчинов відповідаючи на заяви Лаврова заявив, що РФ є причиною і стороною конфлікту на Донбасі, тому "впливати" їй треба лише на себе.

  Якщо Російська Федерація збирається використовувати свій вплив на "сторони конфлікту" в Україні, її керівництву потрібно впливати виключно на себе, прокоментував секретар РНБО України Олександр Турчинов заяви глави МЗС Сергія Лаврова, що пролунали після закінчення зустрічей з держсекретарем США Джоном Керрі у вівторок, передає "Інтерфакс-Україна".

  У повідомленні йдеться, що Турчинов зазначив, що головною стороною конфлікту і "єдиною його причиною є Росія та її політичне керівництво, якому не вдасться сховатися за збройними ними маріонетками".  "Тому впливати і спонукати до світу необхідно виключно військово-політичне керівництво і Збройні сили Російської Федерації", - додав він.

  Зазначається, що у вівторок Лавров заявив, що за результатами переговорів з Керрі Росія і США домовилися використовувати свій вплив на сторони конфлікту на Донбасі, щоб спонукати їх до практичного виконання Мінських домовленостей. 

  Попередній матеріал
  За знищення ворожої техніки Міноборони нарахувало бійцям АТО близько 8 млн грн
  Наступний матеріал
  Концентрація сил терористів біля лінії розмежування може свідчити про плани наступу - Лисенко

  Сьогодні російські агресори уже тричі атакували Широкине

  Херсонська облрада визнала Росію країною-агресором

  Активісти у Дніпропетровську вимагають від облради визнати Росію агресором

  Чернігівська облрада визнала Росію агресором