Рештки тіл пасажирів "Боїнга" відправили до Харкова, а вагон з речами заблокували терористи

  Вже завтра з Харкова до Нідерландів має вилетіти літак з останками загиблих в авіакатастрофі "Боїнга-777" на Донбасі. Про це повідомив керівник міжнародної пошукової місії Пітер Яап Альберсберг.


  Зараз рефрижератори перебувають на території заводу Малишева. Там працюють вітчизняні та міжнародні експерти. Скільки тіл знайшли за три дні пошуків – фахівці не повідомляють. Члени місії зазначають: на підконтрольній російським терористам території лишається вагон з особистими речами жертв катастрофи, який бойовики вже другий тиждень блокують поблизу Тореза.

  Пошуки ж на місці катастрофи тривають. Сьогодні територію біля села Розсипне оглянули понад сто експертів із Малайзії, Нідерландів і Австралії. Як повідомили журналістам представники голландської поліції, у пошуках їм активно допомагають місцеві мешканці, адже багато уламків літака відкинуло на приватні садиби. Скільки часу ще триватимуть пошукові роботи – фахівці не уточнюють.

  Керівник Пітер Яап Альберсберг пояснив: "Результат пошукових робіт, які тривали в п'ятницю і суботу, ми могли побачити сьогодні у вантажівці-рефрижераторі, який прибув на завод Малишева. З поваги до родичів жертв, ми не називаємо конкретну цифру, тільки кажемо, що отримали рештки тіл. Передбачити, на який період ми тут затримаємося, дуже важко, адже всі ви знаєте, що пошукові дії відбуваються в зоні конфлікту, ми дуже залежимо від припинення вогню і вільного доступу до цієї території".

  Попередній матеріал
  Сьогодні у Києві розповідали про користь грудного вигодовування
  Наступний матеріал
  МВС радить скаржитись на провайдерів, які транслюють путінську пропаганду