antikor.com.ua

Радник заступника міністра оборони: польові командири терористів кажуть, що не знають, хто такий Медведчук

Системного контакту на рівні військових представництв між українською і російською сторонами сторонами стосовно обміну полонених на даний момент немає.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Василь Будик, радник заступника Міністра оборони України.

"Дивіться, що відбувається. Не хочу коментувати дії Медведчука, бо він призначений вищим керівницством, але як він домовляється, я не знаю, бо системного контакту на рівні військових представництв між сторонами нема… Можливо, якось на рівні особистих зв'язків", - каже Будик.

Також, за словами радника, твердження про те, що нібито Віктор Медведчук активно допомагає звільняти полонених, не знаходять підтвердження на тій стороні фронту.

"Я також не знаю, які Медведчук має контакти з польовими командирами терористів, а більшість наших полонених саме в польових групах. Ми витратили кілька місяців, щоб налагодити контакт з керівниками цих польових груп. От вони кажуть, що не знають ніякого Медведчука. Їх цікавлять якісь суто локальні моменти, на цій основі ми з ними про щось домовляємось", - каже Будик.

Попередній матеріал
Протягом середи бойовики вели вогонь на усіх напрямках фронту – штаб АТО
Наступний матеріал
Військово-технічну співпрацю з Росією було припинено ще рік тому, зараз розриваються угоди – Пашинський

Дипломат пояснив, що роблять в Мінську Кучма з Медведчуком

Не виключено, що в майбутньому у СБУ виникнуть претензії до Медведчука - нардеп

Путін знайшов Фірташу нову роботу: він замінить Медведчука – Небоженко

Медведчук зустрівся у Донецьку із ватажками терористів