5 канал

Радник Президента роз'яснив ситуацію, що склалася поблизу Маріуполя

  Радник Президента України Юрій Бірюков підтвердив загибель військовослужбовця в секторі "М".

  Про це Бірюков повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  "Втрати у морпіхів підтверджені: 1 загиблий і 1 поранений, на жаль", – написав він.

  При цьому Бірюков зазначив, що "досі немає чіткого пояснення обставин" і ці втрати значаться як "небойові".

  За словами радника, вчора ввечері у терористів у секторах "Б" і "М" була" тотальна бойова тривога і мобілізація", а о 5 ранку неділі вони взялися обстрілювати позиції українських військових із артилерії.

  "Працює 2-3 САУ 122 і 2 152. Накочуються, бездумно б’ють б/к в нашу сторону і від'їжджають на перезарядку. Дві-три дрібні ДРГ намагаються широким фронтом стріляти з кулеметів і АГС. Загалом, безглузда стрілянина", – пояснив Бірюков.

  Підсумовуючи, він зазначив, що "десантники в напівдрімоті, а отже – нічого видатного і занадто тривожного, інакше б їх уже підняли".

  Крім того, Ярослав Чепурний, прес-офіцер штабу АТО сектору "М", зазначив, що наступу з боку терористів сьогодні в Широкиному не було. "Ніякого наступу в Широкиному не було. Так само, як і не було наступу на інших напрямках на маріупольському напрямку. Річ у тім, що за даними нашої розвідки бойовики на разі не мають таких сил і засобів для проведення широкомасштабних бойових дій", - повідомив Чепурний телефоном "5 каналу".

  Нагадаємо, за даними речника сьогодні, 9 серпня, бандити обстріляли Водяне, Приовражне і Лебединське з САУ 122-мм і 152-мм калібру. 

  Попередній матеріал
  Бойовики з "Ісламської держави" вбили 300 співробітників виборчої комісії Іраку
  Наступний матеріал
  У СЦКК показали, як терористи обстріляли Гранітне з важкого озброєння (фото)
  Теги: