Рада обмежила користування мобільним зв'язком бійцями у зоні АТО

  Верховна Рада обмежила користування мобільними телефонами військовослужбовцями в зоні проведення антитерористичної операції.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Як зазначає видання, за закон про внесення змін до ст. 143 закони України про статут внутрішньої служби Збройних сил України (№2531) в середу проголосували 244 нардепи. Зазначимо, що у першому читанні цей законопроект парламент ухвалив 12 травня 2015 року.

  Цей законопроект пропонує ввести норму в закон, згідно з яким у районах проведення антитерористичної операції, а також в умовах надзвичайної ситуації або під час особливого періоду на територіях, де ведуться бойові дії, військовослужбовцям забороняється використовувати особисті кошти мобільного зв'язку. Рішення про дозвіл на використання таких коштів приймає командир військової частини.

  Як зазначено в пояснювальній записці, метою ухвалення закону є протидія технічним розвідкам і забезпечення належного рівня захищеності інформації, що циркулює в мережах систем зв'язку силових структур і правоохоронних органів держави.

  Попередній матеріал
  У Лондоні тривають найбільші за всю історію міста антитерористичні навчання
  Наступний матеріал
  МВФ закликав Україну та кредиторів швидше дійти згоди щодо реструктуризації зовнішнього боргу