Питання виборів на окупованому Донбасі: ЄС підтримав позицію Порошенка

  Питання виборів на окупованому Донбасі мають погоджуватися в межах Тристоронньої контактної групи.

  Про це заявила речник верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні Майя Косьянчич. Зокрема, вона наголосила, що згідно з Мінськими домовленостями місцеві вибори повинні відбуватися відповідно до законодавства України та за законом України про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в деяких районах Донецької та Луганської областей.

  Нагадаємо, напередодні ватажки бойовиків заявили, що проведуть місцеві вибори 18 жовтня. Президент України Петро Порошенко наголосив, що спроби провести незаконні вибори на тимчасово окупованих територіях на сході України означатимуть порушення російською стороною досягнутих у Мінську домовленостей.

  "Це буде надзвичайно безвідповідально та матиме руйнівні наслідки для процесу деескалації напруги в окремих районах Донецької та Луганської областей. Отже, сподіваюсь, що цього не буде. "Фейкові вибори", не у відповідності з українським законодавством, будуть означати жорстку атаку РФ на Мінські домовленості, які були досягнуті 12 лютого 2015 року", - заявив Порошенко.

  Попередній матеріал
  Бійці АТО показали, що залишилось від Широкиного після відступу окупантів
  Наступний матеріал
  Лідером фракції "Народний фронт" у ВР став Бурбак - Геращенко