фото Facebook / Олександр Аргат

Путінські "зелені чоловічки" обладнують блокпости на Донеччині - ЗМІ

  У селищі Колоски, що на Донеччині, помічена велика кількість російських окупантів. Принаймні, про це повідомляє російський відділ агенції Reuters із посиланням на місцевих мешканців.


  За їхніми словами, з неділі у селищі нарахували близько 40 БМД та два заправники. Також були помічені й вантажівки, які перевозили людей. Вже у вівторок так звані "зелені чоловічки" обладнали блокпости, чим викликали підозру у місцевих.

  Як заявили очевидці – військові у формі без розпізнавальних знаків ділилися із місцевими своїми сухпайками із російським маркуванням. Також ймовірні окупанти не орієнтувалися у місцевості та просили допомоги у проїзді до сусідніх селищ.

  Нагадаємо, окупація Криму Росією почалася з появи невідомих військовослужбовців у зеленій формі, так званих "зелених чоловічків". Вони намагалися приховати, з якої саме країни прибули, проте наголошували, що начебто, "захищають місцеве населення". Володимир Путін спочатку запевняв, що це місцева самооборона, яка купила форму, зброю і бронетехніку у воєнторзі, а вже після анексії визнав, що це були російські вояки.

  Попередній матеріал
  Матері затриманих в Україні російських десантників звернулися до Путіна
  Наступний матеріал
  Військові та карети "швидкої допомоги" з Хмельницького готові їхати на Схід
  Loading...