Путінські терористи хочуть припинити виплати українських пенсій мешканцям окупованих територій

  Ватажки бойовиків надсилають до Пенсійного фонду України листи із такими закликами.

  Ватажки "ДНР" і "ЛНР" надсилають до Пенсійного фонду України так звані "офіційні листи" із закликами не платити пенсію мешканцям окупованих територій, бо вони, нібито, отримують їх від "республік". Про це в інтерв'ю "Главкому" розповів голова Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

  За словами посадовця, Пенсійний фонд ніяк на них не реагує. Крім цього, можливі разові грошові виплати жителям Донбасу, яку начебто здійснюють "ДНР" і "ЛНР", ніяк не впливає на їхні українські пенсії.

  "Те, що там роздають якісь гроші – юридично ніяка не пенсія. Тому що не може бути пенсій, коли немає таких держав, немає таких суб'єктів, які цю пенсію платили, і не дарма "ДНР" і "ЛНР" пишеться в лапках. Що вони там кому роздають? Це ніяк не впливає на українську пенсію", - пояснив він.

  Листи із вимогами, на думку глави ПФУ, надсилаються для того, щоб імітувати діяльність так званих "пенсійних фондів" самопроголошених "республік". "Вони щось намагаються "зобразити", нібито там є пенсійна система, нібито там є якийсь порядок у пенсійних виплатах, нібито люди на обліку і так далі. Але це все далеко від дійсності. Є Україна, і, коли бачимо людину, якій потрібна пенсія – готові з нею працювати і ці виплати робити", – запевнив Олексій Зарудний.

  Попередній матеріал
  США подали запит на екстрадицію чиновників ФІФА
  Наступний матеріал
  Рада призначила Грицака на посаду голови СБУ